top of page

Nagykállón is Vetélkedtek

Kedves tudósítás érkezett címünkre Nagykállóról, a Mátészalkai Szakképzési Centrum Kállay Rudolf Szakközépiskolájából. Rátonyiné Kovács Anita, az iskola történelemtanára azt írja: az iskola „örömmel rendezte meg a Cigány Történeti, Kulturális, Oktatási és Holokauszt Központ által összeállított történelmi vetélkedőt az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulója alkalmából. A szellemi vetélkedő, kiegészítve az iskolai megemlékezést, méltó módon biztosította a jeles évfordulóra történő emlékezést. A feladatok a tanulóink életkori sajátosságait figyelembe véve szórakoztatóak voltak, egyben hozzájárultak a diákok 1956-al kapcsolatos tárgyi tudásának bővítéséhez.

Köszönettel vettük a vetélkedő előre összeállított tartalmát, feladatait. Iskolánk a jövőben is szívesen csatlakozik hasonló kezdeményezésekhez, mellyel hozzájárulhatunk a tanulók hazafiságra nevelésére, nemzeti hagyományaink ápolására és a történelmi hősökről való méltó megemlékezésre.”

A kedves levélhez képeket is mellékeltek, amelyeket örömmel osztunk meg.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page